Login

  Sirupai

  Kaip žinome, visų silpnybė yra skonis, o kas skanu – dažniausia kaloringa, todėl dabar galime pasiūlyti įvairių skonių Fit Pulse sirupus, neturinčius kalorijų ir nedidinančius cukraus lygio kraujyje, tinkamus vartoti vaikams, nėščioms moterims ir cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. Džiaugiames, kad nuo šiol reikės mažiau valios pastangų žmonėms, kurie nori pakeisti ar jau pakeitė savo gyvenimo įpročius, nes saldus skonis galės sugrįžti į jų gyvenimus.

  tiramisas

  Saldus kreminis bučinys ir svaiginantis kavos aromatas, visa tai telpa į vieną žodį „Tiramisu“. Šio Itališko temperamento turinčio Fit Pulse be kaloriu sirupu apliejus keptas kriaušes sužadinsite aistringas mintis ir malonius prisiminimus.

  Deliziose!

  Plačiau

  Nuo šiol labiausiai prinokę persikai ant jūsų stalo! Rūgščiai saldus Fit Pulse persikų sirupas savo skoniu jus nukels į užburiančią Adrijos jūros pakrantę, tad neabejojame jeigu jį sumaišysite su grūdėta varške ar natūraliu baltymo kokteiliu, pasakysite sau  – „Pagaliau radau, ko ilgai ieškojau“.

  Plačiau
  persikas
  braske

  Suteikite vasaros ryto gaivos savo mityboje. Ankstyvųjų Fit Pulse braškių skonio sirupas pamalonins išrankiausio gurmano gomurį. Įpylus šio sirupo į pieno stiklinę gausite puikaus skonio gaivinantį kokteilį prieš miegą.

  Plačiau

  Juk visi žinome, kas yra karamelė ir koks puikus jos skonis, bet norint laikytis subalansuotos mitybos režimo tenka jį užmiršti, tad nuo šiol su Fit Pulse nulis kalorijų karameliniu sirupu visas maistas gali būti karamelinis! Šlakelis sirupo į jūsų kavą ir pajusite jos nepakartojamą aromatą bei nuostabų saldų be kalorį skonį.

  Plačiau
  karamele
  Stevija Riesutu ir sokolado skonio

  Kiekvienos moters svajonė suvalgyti šokolado plytelę, kad jos negraužtų sąžinė. Su Fit Pulse šokoladiniu riešutų skonio sirupu šokolado skonį galėsite jausti valgant įprastą maistą. Pabandykite paskaninti šiuo sirupu baltyminius blynus ar vaflius, manome, kad jūsų svajonė taps realybe.

  Plačiau

  Yra posakis „iš dainos žodžių neišmesi“ kaip ir neišmesi gaivaus vyšnių skonio iš Fit Pulse be kalorio sirupo, kuriuo pagardinus manų košę prie stalo pritrauksime net įnoringiausius mūsų skonio ekspertus – vaikus.

  Plačiau
  vysnia