Login

  Taisyklės ir Sąlygos

  1. Bendrosios nuostatos.

  Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridinę galią turintis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums, įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.fitpulse.lt (toliau – “el. parduotuvė”).

  1. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas.

  2.1. Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs el. parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate nuoroda apmokėti.

  2.2. Visos kainos el.parduotuvėje yra nurodytos eurais.

  1. Kliento įsipareigojimai:

  3.1. Jūs privalote apmokėti už prekes, jas  užsakant el. parduotuvėje iš karto, jei nesutarta kitaip.

  3.2. Už pateiktus teisingus asmens, pristaymo adreso, pašto kodo, telefono numerio duomenis Jūs atsakote patys.

  3.3. Dėl Jūsų netikslios informacijos pateikimo atsiradę nuostoliai bus priskaičiuoti jums.

  3.4. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdami juos atnaujinti arba pranešti mums el. paštu arba telefonu.

  3.5. Jūs, naudodamasis el. parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

  1. Mūsų teisės:

  4.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti el. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Mes galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis el. parduotuve arba išskirtinais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

  4.2. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti el. parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums.

  4.3. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

  1. Prekių pristatymas:

  5.1. Prekes pristatome jūsų pasirinktu būdu, per kurjerį (paštomatas arba kurjerių pristatymas į namus) kuris užtrunka 1-2 darbo dienas, taip pat galite prekes atsiimti patys mūsų el. parduotuvėje nurodytuose atsiėmimo taškuose.

  5.2. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

  5.3. Prekę pasiėmus iš paštomato automato ir radus siuntos ar prekės pažeidimą(mus), tą pačią dieną tai pranešti el-parduotuvėje esančiais kontaktais (el-paštu info@fitpulse.lt, arba telefono nr. +370 693 32227), tai nepadarius bus laikoma, kad prekė pristatyta kokybiška.

  5.4. Prekę pristačius per kurjerį ir jums pasirašius Sąskaitoje – faktūroje arba siuntos pristatymo dokumente yra laikoma, kad siunta yra perduota.

  5.5. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad pristatyta prekė yra kokybiška.

  1. Atsiskaitymas už prekes:

  6.1. Už prekes galima atsiskaityti per elektroninę bankininkystę, bankinėmis kortelėmis, sms žinute, maxima kasose, perlo terminaluose, grynaisiais pinigais banko skyriuje.

  1. Prekių grąžinimas:

  7.1. Gali būti grąžinamos šios prekės: nekokybiški medicininės paskirties maisto papildai, maisto produktai ir kitos mūsų el. parduotuvėje parduodamos prekės.

  7.2. Prekės laikomos nekokybiškomis, jei yra pasibaigęs jų galiojimo laikas, sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų maistinių medžiagų, yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės pakuotė yra pažeista mechaniškai.

  7.3. Prekės neturinčios anksčiau (7.2.) surašytame tekste atitikimų,  gali būti gąžinamos tik nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, (nenuimta ir nepažeista etiketė,) ir negali būti naudotos. Grąžinant būtina  pridėti prekės įsigijimo dokumentą.

  7.4. Jeigu prekė,  neatitinka grąžinamos prekės reikalavimuose nustatytų kriterijų. Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti į kitą ir negrąžinti už prekę sumokėtų pinigų.

  7.5. Prekės grąžinimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės.

  7.6. Prekės grąžinamos abipusiu susitarimu, per kurjerį, per paštomatą, paštu arba individualiai pristatant pardavėjui adresu – Laisvės g. 155 Tauragė, jei nesutarta kitaip.

  1. Kaip grąžinti prekes?

  8.1. Norint grąžinti internetinėje parduotuvėje www.fitpulse.lt įsigytas prekes, turėsite užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą, jame nurodant priežastis bei reikalavimus pagal prekių gražinimo įstatymą  ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos, prašymą išsiųsti elektroninio pašto adresu  info@fitpulse.lt, o prekę(es) adresu: Laivės g. 155, Tauragė, pridedant prekių įsigijimo dokumentą (pinigų priėmimo kvitą , PVM sąskaitą faktūrą).

  8.2. Už įsigytas prekes, už kurias buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą,  sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.

  Atsisiūsti Pirkimo pardavimo sutarties atsisakymo prašymas.doc

  1. Asmens duomenų apsauga.

  9.1. Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika, kurią reglamentuoja atitinkantys LR Teisės Aktai ir kuri yra vykdoma atsižvelgiant į Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos rekomendacijas.

  9.2. Pardavėjas neperduoda (išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka) Pirkėjo asmens duomenų trečiosioms šalims išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius asmenis, kuriems šie duomenys yra būtini sėkmingam užsakymo įvykdymui (pvz. pašto kurjeriai).

  1. Informacijos siuntimas.

  10.1. Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

  10.2. Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate Mūsų el. parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytais adresais, telefono numeriu.

  1. Baigiamosios nuostatos.

  12.1. Bet kokios el. parduotuvės informacijos platinimas be raštiško Pardavėjo sutikimo draudžiamas.

  12.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė.

  12.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.